istanbulun fethi ve fatih
Fatih sultan mehmet ve dilenci
27/02/2017
üç zarfın hikayesi
Üç zarf
28/02/2017

Amerikalı,Bir kadın gazeteci emekli olduktan sonra gençleri eğitmek topluma kazandırmak için açmış olduğu gençlik kampında askeri taktikler dahil bir çok aktivitenin olduğu yaz kampında Meşhur general cosgrove ile röportaj için randevu almıştır.Kadın gazeteci bazı soruları ile eski kulağı kesiklerden olan generali zıvanadan çıkarır.Röportaj artık çığırından çıkmak üzeredir.Genaral sakinliğini korumaya çalışmaktadır.Sohbet şöyle devam etmektedir.
Kadın Muhabir : Kurmuş olduğunuz üssü gördük burayı ziyaret eden geçlere neler öğreteceksiniz?

General : Öncelikle üs değil kamp yaz kampı,onlara tırmanmayı,kano yapmayı,balık tutmayı,ok atmayı,ateş etmeyi kamp kurmayı öğreteceğiz kısaca hayatta kalmayı öğrenecekler.

Kadın Muhabir : Ateş etmek mi? buraya yaz kampına gelmiş yada rehabilite için gelen gençlere bunu öğretmek sorumsuzca değil mi?

General : Bunun için herhangi bir engel göremiyorum,gerektiğinde ateş etmek için atış alanımızda iyi bir eğitim vereceğiz

Kadın Muhabir : Bunun çocuklara öğretilebilecek en tehlikeli en tehlikeli aktive olduğuna katılıyormusunuz?

General : Onlar çocuk değil genç,hem onlar ateşli bir silaha dokunmadan önce disiplini öğreteceğiz kontollü olarak onlara bunu sağlayacağız

Kadın Muhabir : Fakat ne kadar disiplin uygulasanızda onları vahşi katiller olarak yetiştirip techizatlandıracaksınız öyle değil mi?

General : Bana bakın bayan siz fahişe olacak şekilde techizatlandırılmanıza rağmen fahişelik yapmıyorsunuzdur öyle değil mi? der ve röportaj böylece sonlanır.

 

 

 

Bizi takip edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pinterest
Instagram
Telegram
VK
WhatsApp
Snapchat